Služby

Tantrická masáž Ambient je zastavení se v čase i prostoru a naslouchání vnitřním múzám. Pokaždé znovu tvořená intuitivní masáž, přímo pro Vás na míru, vždy respektuje hranice tak, abyste se mohli dokonale oddat klidu a všemu potěšení.

Tento terapeuticko umělecký akt Vám zprostředkují naši vzdělaní profesionálové, kteří jsou především rozvinutými osobnostmi.

Jejich sílu pocítíte, pokud se během masáže potkáte s tvůrčí krizí, která je jen známkou hlubokého poklepání na vnitřní zavřené dveře za težkými prožitky. Zůstanou Vaší stabilní oporou v celém tvůrčím procesu.

Bez metafor Vám nabízíme prožít nekonečné blaho v dotecích tantrické masáže a hluboké uvolnění.

 

Osa masáže

 

Tantrická masáž Ambient počíná rozhovorem s Vašim masérem/masérkou. Ten slouží k předání si podstatných informací a vzájemnému naladění.

Samotné doteky zahajuje rituál uctění a sblížení, který je tvořen ve stoje. V něm se výrazně projevují nosné elementy, dech, pohyb a zvuk. Má ohromnou sílu a sjímá z Vás jakékoli obavy, aby v další fázi, pro kterou si Vás masér/ka odvede na futon, jste se cítili v klidu a pohodlí, otevřeli naplno své smysly k přijetí těch nejkrásnějších zážitků a dovolili si odevzdat hloubkám vlastní intimity.

Exitová masáž je úvodem do meditativního klidu, kdy masér/ka Vaše tělo tlakem spojuje se zemí, abyste hmatatelně procítili pevnou oporu při upadání do prožitku.

Horké ručníky s levandulovou esencí prohřívají a odplavují stres ze stažených míst, hluboce detoxikují svalové struktury, otevírají póry a zcitlivují pokožku.

Hladké a dráždivé předměty jsou obzvlášť hravou částí masáže. Používáme různé druhy látek, korálky, lístky bylin, vějíře, tlakové aromatické balíčky, střídání chladnejšího a teplého oleje pro otevření bohatosti spektra doteků k prožitkům haptické slasti.

Olejová masáž celého těla, sestavena z prvků ajurvédské, havajské, thajské i tradiční čínské masáže s elementárním akcentem v propojování všech jednotlivých částí v celek. Jde o hloubkovou masáž propracovanou v každém detailu. Práce s energetickými centry v těle. Směrování energie k probuzení, povznesení, novému nádechu, inspiraci a znovudobití.

Používáme čerstvé, špičkové panenské BIO oleje, které nám speciálně na zakázku lisuje přednostní česká firma Bohemia Olej. (Konopný, Meruňkový, Makový, Lněný, Lískový, Sezamový, Vlašský, Dýňový, Slunečnicový a olej z Chia semínek). Máme široké znalosti o jejich různých vlastnostech a obsažených výživných látkách, proto zajišťujeme nejvyšší komfort v individuálním výběru olejů vhodných přímo pro Vaši pokožku.

Intimní masáž nijak nevyčleňujeme, ale směrujeme doteky z periferie do centra. Může obsahovat jen letmý kontakt, setrvání a prohřátí této oblasti pro spojení se s kořenovou čakrou, nebo celou paletu barevných doteků, jste-li k tomu naladěni. Masáž intimních partií je profesionálně vedená v nejvyšším spojení s intuicí. Nahromaděnou životní energii z těchto míst vlnami rozvádíme zpět do celého těla, aby prožitek zaplavoval všechny části člověka.

Ukončení masáže je plynulé, masér/ka Vás pomalu vrací zpátky, tiše k Vám promluví. Až odejde z místnosti, nevstávejte okamžitě, ale dejte si chvilinku na doznění těch nejintenzivnéjších dojmů. V klidu se osprchujte.

Poslední částí je rozhovor, ve kterém můžete vyjadřovat cokoli. Pokud pocítíte potřebu, terapeut je Vám plně k dispozici pro zpracování nového poznání.


Ambient Basic

 

Vaše první zkušenost s tantrickou masáží může začít právě tady.

90 minutová masáž Ambient Basic je takové ochutnávkové menu, ze kterého odcházíte příjemně nasyceni.

90 minut / 3 600,-

 

Ambient Essential

 

Je Vaším intimním časem pro hlubokou relaxaci.

dvě nebo dvě a půl hodiny naplněných celou škálou něžností a péče.

2 hodiny / 4 400,-

2,5 hodiny / 5 200,-

 

Ambient Absolut

 

Pro dokonalé znovunalezení vnitřních zdrojů, pro setkání se s duchem vášně a úplné odevzdání.

Tří, tří a půl či čtyř hodinová záplava nekonečné slasti.

3 hodiny / 6 000,-

3,5 hodiny / 6 600,-

4 hodiny / 7 100,-